På hotellet er der et dejligt poolområde, hvor du kan slappe af. Det gælder også i hotellets have, hvor der er ro og fred til bare at nyde livet. Det er også muligt at forkæle dig selv med en skøn, traditionel thailandsk massage.
Vil du gerne opleve mere af Chiang Mai, har du rigtig mange oplevelser tæt på. Du kan både gå til centrum på cirka 15 minutter eller du kan leje cykler på hotellet, og på den måde komme vidt omkring.
Bodhi Serene Chiang Mai er et virkelig hyggeligt valg til din ferie, hvis du søger et roligt miljø til din ferie. Personalet vil gøre alt for, at du får en skøn ferie med masser af gode ferieminder.
Vælg mellem superior og deluxe værelser.
Alle superior værelser er ca. 25-32 m2 og er indrettet med aircondition, safeboks, minibar, køleskab, TV, samt badeværelse med hårtørrer og bruser.
Der kan bo op til tre personer i hvert værelse.
Se udvalgte hoteller, som vi samarbejder med, i området omkring Amed.